Yaşam

Taçsız Prenses 2. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Taçsız Prenses Son Bölüm Tek Parça Full İzle

FOX’un yeni dizisi Taçsız Prenses dün akşam 2. bölümüyle ekrana geldi. Yapımcılığını MF’nin üstlendiği yeni dizi konusu ve oyuncu kadrosuyla herkesin ilgisini çekiyor. Başrollerini İsmail Hacıoğlu ve Sümeyye Aydoğan’ın paylaştığı Taçsız Prenses yeni bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için; Taçsız Prenses son bölüm tek kesim tam ekran izle…

Volkan Keskin’in yönettiği, Pınar Bulut ve Onur Koralp’in senaryosunu yazdığı Taçsız Prenses dün akşam 2. bölümüyle ekrana geldi.

Taçsız Prenses son bölümde; Masal artık amcası Şahin ile yaşamaya başlamıştır. Şimdi de sevgisiz halası Zehra ve hain kuzeni Hilal’in kendisine yönelttiği oklara karşı koymaya çalışmaktadır.

Bu savaş diğerlerinden daha zor olacaktır çünkü Masal’ın emin olduğu bir şey vardır; Amcasının ailesinde bir canavar pusudadır.

Evgin ve Yağmur’un ilişkisi ise daha başlamadan çıkmaza girmiştir. Ancak ikili beklenmedik bir barışma fırsatıyla karşı karşıya kalacaktır.

Yağmur’u kontrol etmek isteyen İştar, Neşe’ye baskı yapmaya başlar. Şahin’in meskeninde pusuya yatan canavar, beklenmedik bir isim olacaktır.

Taçsız Prenses Önceki Bölümde Neler Oldu?

Masal 9 yaşında pırlanta gibi bir kızdır ama küçük yaşta hayata karşı çaba sarf etmesi gerekmiştir. En büyük hayali kalp hastası olan annesi Şirin’in forma girmesi ve bir gün yeniden birlikte yaşamalarıdır. Ancak Masal’ın hain üvey babası Fuat tüm planları alt üst eder.

Yeni sınıf öğretmeni Evgin dışında tüm dünya ona karşı birleşmiş gibi görünse de Masal pes etmez. Annesi için çabalamaya devam ediyor. Sonunda Hoş taburcu edilir ve Fuat intikam için geri döner.

Küçük kız annesine kavuşabilecek mi? Peri masalları gerçek olabilir mi?

Taçsız Prenses 2. Kısım Tek Kesim İzle Ekranı

TAÇSIZ PRENSES SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM EKRAN İZLE

haberbayramic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu