Yaşam

Körfezin yükselen değeri Cemil Sandıkcı

BURSA (İGFA) – Parçanın klibi şimdiden YouTube’da onbinlerce müziksever tarafından beğenildi. Yakın zamanda yeni projelerle hayranlarının karşısına çıkacağının bilgisini paylaşan Sandıkcı, ‘Cemil Sandıkcı’ adını Kocaeli İzmit’in her yerinde duyurmak kolay olmadı. Yaşadığım şehri seviyorum ama gittiğimiz her sahneyi ağzına kadar doldurmak ne kadar güzel anlatamam. Farklı illerde konser programlarımız her zamanki gibi devam ediyor ve Kıbrıs sahneleri gelmeye başladı. Dinleyicilerimiz instagram üzerinden sosyal medyadan da takip edebilirler. ‘Cemilsandikciofficiall’ hesabını kullanıyorum ve mesajlara içtenlikle cevap veriyorum.”

Takma adı ‘FOOT AMP’

“Genellikle kendimi Anadolu Rock ve Rock stillerine daha yakın buluyorum; Her tarzda oynayabilir ve okuyabilirim ama ben daha çok acımasız oynamayı seviyorum” dedi. “Aynı zamanda sesimin gücüne de güveniyorum; arkadaşlarım bana komik bir şekilde ‘ayak amfisi’ derler; O yüzden artık alıştım. İkinci müziğimiz yolda. Akustik sahnelerde ‘kabus’ ve mükemmelin de ötesinde çalışmaları sürüyor.

Daha şimdiden eşlik edenler, ezberleyenler oldu ve bu bize çok iyi geliyor. Her zaman hayallerimin peşinden gitmeye devam edeceğim. Beni dinleyen ve gittiğim her yeri ağzına kadar dolduranlara çok teşekkür ederim. Her zaman söylediğim gibi alkışlarınız da, tuttuğunuz tempo da hiç durmuyor. Haklısın; Seni çok seviyorum”.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu