Haber

Devlet Bahçeli’den Depremzedelere Protestocu: “Cumhurbaşkanımızın ziyaretini sabote etmeye hakkınız yok. Sessizlik olacak.

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli, Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a tepki gösteren depremzedelere, “Bu tür olaylarda Sayın Cumhurbaşkanımızın ve diğer yetkililerin ziyaretini sabote etmeye hakkınız yok. Sessizlik olacak. Bırakın. git. İndir.”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli ve BBP Genel Lideri Mustafa Destici ile birlikte bugün deprem bölgesi olan Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesini ziyaret etti.

BAHÇELİ’DEN DEPREM MAĞDURLARINA: SESSİZLİK OLACAK. TIRAŞ GİT

AFAD’ın Elbistan’da kurduğu konteyner kenti ziyaret eden bir grup depremzede, deprem sonrası yaşanan aksaklıklar nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tepki gösterdi. Bahçeli, depremzedelere, “Bu tür olaylarda Sayın Cumhurbaşkanımızın ve diğer yetkililerin burayı ziyaretini sabote etmeye hakkınız yok. Sessizlik olacak. Çözün. Bunları indirin. Bakalım.”

DEPREMDE: 2019’DA CUMHURBAŞKANIMIZA YAPTIK, NE YAPACAĞIZ

Depremzedelerden biri Bahçeli’ye, “Sayın Devlet, 2019’da Cumhurbaşkanımıza yaptığımızı biz yaptık. Memleket biter, millet gidiyor. Biz bunun için çabalıyoruz, yoksa memleketimizi seviyoruz.”

MAHİR ÜNAL VE SÜLEYMAN SOYLU TEMİZLEMEYE ÇALIŞTI

Depremzedelerin müdahalesi Bahçeli bölgesini terk ettikten sonra da devam etti. AKP Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu depremzedeleri sakinleştirmeye çalıştı. Ünal, depremzedelere, “Yapmayın. Bakın ben sizin vekilinizim. Lütfen Elbistan’a bunu yapmayın” dedi. Depremzedelerden biri “Elbistan’ı Maraş’tan ayırın” derken, diğer depremzedeler “Elbistan il olsun” sloganları attı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu